Rodinný dům

Rodinný dům pro fotografa v Černošicích, realizace


Hakl Milan, Mgr. A.

Zemen Luboš, Mgr. A.

Barták Marek,
Ing. Arch. MgA

Beníšek Jiří,
Ing. arch.

Mikulenka Pavel,
Ing. arch.


4ds: logo


4DS STUDIO architektonický ateliér
www.4ds.cz
www.arch.cz/4ds


4DS spol. s r. o.
architektonický ateliér
- kancelář Praha
Nad Závěrkou 4
169 00 Praha 6
Česká republika

+420 233 355 454
+420 233 352 297
studio@4ds.cz

4DS spol. s r. o.
architektonický ateliér
- pobočka České Budějovice
Lidická 108a
370 01 České Budějovice
Česká republika

+420 386 321 191
+420 386 322 009
lz@4ds.cz


spolupracující:

Vojtěch Navrátil, Ing.


 Rekonstrukce a přístavba domu U zelené žáby Novostavba RD na Včelné u Českých Budějovic

 Rekonstrukce a přístavba domu U zelené žáby | Novostavba RD na Včelné u Českých Budějovic

Rekonstrukce a přestavba zámeckého areálu Bytový dům v Řevnicích        

Rekonstrukce a přestavba zámeckého areálu | Bytový dům v Řevnicích        

Rodinný dům Víceúčelová sportovní hala v Písku   

Rodinný dům | Víceúčelová sportovní hala v Písku   

                                        Městský dům Dobříš Interiér rodinného domu

                                        Městský dům Dobříš | Interiér rodinného domuSpolečnost 4DS působí v Praze od roku 2001, jejím předchůdcem bylo od roku 1998 Sdružení 4DS, od roku 2003 má společnost 4DS pobočku v Českých Budějovicích.

Máme 9 stálých pracovníků, z toho 6 architektů (3 v Praze a 3 v Českých Budějovicích) a 2 stavební inženýry, 3 z nás jsou autorizovanými architekty ČKA, spolupracuje s námi řada renomovaných externích spolupracovníků a odborníků.

Architekti působící ve 4DS prošli studiem na VŠUP Praha a FA ČVUT Praha u známých českých architektů (J. Cigler, L. Lábus, M. Rajniš, M. Roubík, J. Šafer aj.).

Před založením 4DS oba partneři pracovali v zahraničí – v Anglii (Eva Jiricna Architect Limited, Jestico & Whiles, London) a v Německu (Büro Miroslav Volf, Saarbrücken).

Spektrum naší činnosti zahrnuje projekty občanských i bytových staveb, interiéry i územní plánování, kromě novostaveb máme zkušenosti i s projektováním komplikovaných rekonstrukcí historických, památkově chráněných objektů.

Jsme schopni zajistit veškeré nezbytné kroky vedoucí k uskutečnění záměrů investora včetně vypracování studie proveditelnosti.

Projekty zpracováváme včetně 3D vizualizací a modelů.

Pro činnosti, které vykonáváme, máme sjednáno profesní pojištění odpovědnosti za škodu.

Získali jsme řadu ocenění v domácích, mezinárodních a zahraničních architektonických soutěžích, například: 1. cena v mezinárodní soutěži Mendlovo náměstí na Starém Brně, 1. cena v architektonické soutěži na Víceúčelovou sportovní halu v Písku, 1. cena v architektonické soutěži na Městský dům v Dobříši, rodinný dům na Včelné u Českých Budějovic získal cenu „Dům roku 2003“ od nakladatelství Bertelsmann Springer.

Naše projekty publikujeme v Ročence architektury nakl. Prostor a celé řadě domácích i zahraničních odborných publikací a periodik: kniha Dřevostavby nakl. Era, Šumná města, 77 rodinných domů – nakl. Prostor, Slavné vily jihočeského kraje – nakl. Foibos, publikace Young European Architects nakl. Daab (Německo), časopisy Stavba, Architekt, Era, Dolce Vita, Wettbewerbe aktuell (Německo), Projekt (Slovensko), Domus (Itálie), ABF Fórum, Moderní byt, Můj dům, Domov, Reflex, deníky MF Dnes, Lidové Noviny aj.

Naše projekty byly zastoupeny na několika výstavách v Praze, Brně a Liberci.

Naše společnost byla vybrána mezi 11 firem, které reprezentovaly naši republiku na putovní výstavě 99ti architektonických studií se střední a západní Evropy „Wonderland“ (více na www.wonderland.cx/teams_prag/4D.html ) V rámci projektu WONDERLAND jsme se zúčastnili výstav v Bratislavě, Berlíně, Amsterdamu, Paříži, Benátkách, Zagrebu, Ljubljani a Vídni.

Našimi klienty jsou soukromé osoby, podnikatelé i státní organizace, např. Jihočeský kraj, Magistrát města Brna, Magistrát města Č. Budějovice, Město Písek, Město Dobříš, Českokrumlovský rozvojový fond, NPÚ, PGRLF, Nemocnice České Budějovice, Nemocnice Strakonice, International School of Prague - Nebušice, La Boheme Travel, Dektrade, Raskal, CBPS, Le Cygne Sportif Groupe, Alpako Invest.

V současnosti realizujeme nebo projektujeme zakázky v Praze a okolí, Českých Budějovicích a okolí, Špindlerově mlýně, Strakonicích, Písku, Českém Krumlově, Dobříši, Hluboké nad Vltavou, Teplé u M. Lázní, Chrudimi, Řevnicích, Dobřejovicích a u Příbrami.Copyright © 2002 - 2011 4DS spol. s r. o.

6.0.9 || 2011-03-09 | 4845 | 10 || 48386 @ 11